"/>
KOSZYK JEST
PUSTY

665 962 695

biuro@4chemicals.pl

Wartość i wizja

Jakość i koncentracja na klientach to podstawa wszystkich naszych działań biznesowych.

4Chemicals Sp. z o.o. jest pionierem w dziedzinie termicznej dyfuzji cynku do powlekania i wykończania przemysłowych materiałów handlowych, obsługując klientów w segmentach takich jak lotnictwo, przemysł kolejowy, transportowy i motoryzacyjny. Jakość i koncentracja na klientach stanowią podstawę naszych działań biznesowych. Oczekujemy, że nasi menedżerowie wyższego szczebla będą pełnić rolę wzorców; promowanie następujących zasad oraz rozwijanie i osiąganie celów opartych na tych zasadach, aby każdy pracownik firmy mógł zrozumieć i żyć według nich:

 

  • Chcemy być postrzegani jako dostawca premium w naszym segmencie rynku. Możemy to osiągnąć tylko wtedy, gdy dostarczymy nasze produkty do oczekiwanej i wymaganej jakości. Spełnienie konkretnych życzeń klientów i wymagań jakościowych powinno w związku z tym być naszym przewodnim wzorcem.
  • Chcemy stale się rozwijać i wykorzystywać nasz wysokiej jakości proces termicznej dyfuzji cynku, aby pozyskać nie tylko europejskich klientów, ale także w przyszłości coraz większy udział w globalnym rynku.
  • Innowacja jest motorem naszych działań. Będziemy stale rozwijać naszą technologię i dążyć do znalezienia innowacyjnych rozwiązań dla naszych klientów.
  • Oczekujemy, że nasi dostawcy spełnią te same standardy jakości, które sami sobie wyznaczyliśmy.
  • Będziemy uczyć się na błędach, szczegółowo analizując przyczyny i nie powtarzając ich, co stale poprawia nasze wyniki.
  • Ochrona pracy, zdrowia i środowiska naturalnego jest fundamentem wszystkich naszych działań.
  • Przykładamy wielką wagę do tego, co każdy pracownik myśli, wierzy i mówi. Mamy otwartą kulturę komunikacji i pracujemy jako zespół.

 

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl